O mnie

Witam i zapraszam na mojego bloga. Nazywam się Jakub, bloger i czytelnik, bardzo zafascynowany różnymi sposobami, z których ludzie, jak ty i ja mogą korzystać by otrzymać dodatkowy pasywny dochod, za  pośrednictwem Internetu.

W co wierzę

Osobiście wierzę, że każdy poważny inwestor, może zarobić pieniądze przez Internet. Każdy człowiek ma w sobie dar. Każde Hobby lub talent, jeśli tylko będzie miało właściwy  kierunek , mogą stać się źródłem dochodów. To jest źródłem – ideą, która dała natchnienie dla tego bloga – Połączenie pasji z talentem do osiągnięcia wielu źródeł dochodów.

……… Dość, o tym …….

Jestem człowiekiem, więc mam też  zainteresowania / hobby.

Jakie są moje hobby?

…..zacznijmy…..

Po Pierwsze,

Zarabianie przez Internet. Uznałbym że to zupełnie  bez sensu, gdyby nie miał tego na pierwszym miejscu. Nie chce przejść na emeryturę w wieku 65 do 69 lat albo i później. Owszem mam też zwykłą pracę. Ale, mój nacisk każdego dnia jest skierowany by uciec/rzucić ten wyścig szczurów i żyć z LAPTOPEM POD RĘKA. Żyć na moich własnych warunkach.

Po drugie,
Podróże. Kto nie chce zobaczyć świata. Jechać na wakacje, zobaczyć i nauczyć się nowych kultur, spotykać różnych ludzi i poznać nowych przyjaciół. Idealne życie dla każdego przedsiębiorcy internetowego.

Ok to tyle …….

Oczywiście mam wiele innych zainteresowań, które nie załapały się do top listy, ale mam nadzieję, że dałem ci pewną idee jak wygląda reszta.

Mój Ulubiony cytat:

Nigdy nie polegaj na pojedynczym dochodzie. Inwestuj w siebie z zamiarem stworzenia drugiego źródła, potem trzeciego, potem czwartego” – Warren Buffet –

Formularz kontaktowy