Coince – opinia

8Odniosłem bardzo dobre wrażenie, kiedy zobaczyłem Coince po raz pierwszy. Lubię ten biznesowy szablon z nutką profesjonalizmu.

Można tutaj zarobić 3% dziennie przez 60 dni kalendarzowych. Podstawową formą zarobku są codzienne naliczenia, więc ostateczna ROI wynosi 180%. Minimalny depozyt to: 10 $. Interesujące jest też to, że nie istnieje żaden dodatkowy element graficzny, aby pokazać plan inwestycyjny, tylko kalkulator na stronie głównej. Kalkulator działa bezbłędnie, nie ma żądnych wyskakujących okienek typu pop-up.

Coince ma pewne unikalne cechy, jeden z nich jest nazwa użytkownika. Wygląda to następująco C1234567, więc tak naprawdę nie wiadomo, kto jest kim, może wydać się to dość skomplikowane, jeśli chcesz dołączyć do Coince z własnym nickiem. Oczywiście HYIP weterani są wystarczająco inteligentni, aby wiedzieć, w jaki sposób taki system działa, a ja osobiście też nie uważam tego za problem.
Tylko twój “username” musi być wprowadzony na stronie głównej, aby uzyskać dostęp do twojego BackOffica ( głównego panelu zarządzania). Drugie okienko prosi o hasło i kod captcha oraz; następnie zostajesz przekierowany do swojego konta. Jest to miły dodatek, jest też więcej przyjaznych dla użytkownika rozwiązań. Zlecenie wypłaty jest równie interesujące. Należy wpisać żadaną kwotę oraz ID swojego portfela elektronicznego. Następnym krokiem jest wpisanie kodu PIN. PO którym następuje komunikat potwierdzający oraz prosi o 24h na realizację przelewu.
Plusy:
+ Szablon strony typu Business i doskonale dostosowany skrypt obliczania zysków (na licencji)
+ Rozszerzony certyfikat Bezpieczeństwa SSL (zielony pasek), certyfikat CompaniesHouse
+ dodatkowe zabezpieczenia z Norton, McAfee, TrustWave
+ Strona na bardzo dobrym serwerze z Ochrona marki: Domeny z końcówkami .biz .org .net .uk .ru .pl .eu przekierowane są do głównej domeny Coince.
+ Wprowadzenie wideo
+ dodatkowe strony i moduły
+ Podłączony Facebook i Twitter
+ wiele banerów do wyboru

Minusy:
– Plan inwestycyjny jest “prawie niewidoczny”
– Brak potwierdzenia na e-mail o dokonaniu wypłaty środków
– Stagnacja Coince, brak aktywnej kampanii promującej stronę po mocnym starcie
Lubię też, że administrator wydał trochę więcej pieniędzy i dał dużo bannerów do wyboru, to tylko próbka:

5

Przejrzałem także dział FAQ, gie również admin wspomina o dodaniu opcji PayPal, który może być kolejnym e-portfelem w przyszłości poza podstawowymi (PM, PY, BTC). To w pożądku, że pracuje, aby uzyskać najlepszą wpływy, ale wiemy, że akceptacja PayPal jest ryzykownym punktem zwrotny, ponieważ PayPal preferuje bardziej prawdziwye firm. Po upływie określonego czasu wymagają dodatkowych dokumentów i ograniczają środki na głównym koncie. Stało się to x razy i nadal będzie dziać się w przyszłości. My – inwestorzy nie potrzebujemy Paypal’a, tylko bardziej Payzae, STP, Neteller, OKPAY lub Skrill;) Zgadzasz się?
Mam nadzieję, że tak, i mam nadzieję, że admin Coince rozważy włąśnie te opcje.

Istnieje 3 -stopniowy system referencyjny dla aktywnych członków: 5%-2%-1%, a dla przedstawicieli 7%-2%-1%. Brak jest przedstawicieli na tą chwilę, ale miejmy nadzieję, że wkródce bedzie to następny poziom, a admin opublikuje o tym informacje w niedalekiej przyszłośći.

Lubię Coince i będę trzymać kciuki za jego kolejne postępy. Myślę, że wiesz, że do tego potrzebne są nowe wpłaty i reinwestycje aby jakikolwiek projekt się rozwijał. Mam nadzieję, że inwestorzy także polubią Coince, i zapewnią mu dłuższą żywotność.

Mój link promocyjny: https://coince.com/?u=C4811982
Powodzenia i nie zapomnij, by inwestować tylko to, na czego stratę możesz sobie pozwolić.

Advertisements