Krótka analiza przed przełomową sesją

Witam dzisiejszy wpis chciałem poświecić naszemu rodzimemu podwórku mianowicie parze walutowej eur/pln oraz indexowi wig20, Dziś mieliśmy dość spore wzrosty po których może dojść do przebicia oraz otwarcia na nowe lokalne szczyty bądź kolejne dołki. Oto i wykresy:

Wig20

Dzisiejsza sesja pokazuje że zatrzymaliśmy sie na oporze wyznaczonym  przez szczyt z dnia 12/05/11 oraz jest to poziom 61.8 ze zniesienia fibonnaciego. jeśli przebijemy ww opór to nic nie stoi na przeszkodzie do kolejnego oporu na poziomie 2414. jeśli nastąpi spadek będzie to moim zdaniem korekta w trendzie wzrostowym i powinna zatrzymać się na wsparciu.  Poziom 2205 wydaje się prawdopodobny gdyż znajdują się tam średnia 15 i 50 dniowa oraz bliskość 38,2 z fibo .

eur/pln

eur/pln na chwile obecna przebił opór 4.26 i zatrzymał sie na chwile na poziomie 4.22 gdzie wyznaczyłem wsparcie. Jak widać rsi jest na poziomie 27 a patrząc teraz na dane znajduje sie na poziomie 16 co może świadczyć o potencjalnym odbiciu.

Zatem kolejna sesja może nam dać ciekawe informacje na temat kierunku na następny tydzień czy też tygodnie.

One thought on “Krótka analiza przed przełomową sesją

  1. wszystko fajnie, ale osoby nieobeznane z analizą techniczną mogą się zagubić w nawale kresek i wskaźników, nie wiem kto jest twoim targetem, ale myśle że fajnie by się czytało gdyby analiza była poparta większym tekstem wyjaśniającym co się dzieje w przedstawionej analizie

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s